CZ / EN
 
 
 


Bohumil Kubec Makléř měsíce Bohumil Kubec
Realitní makléři
      
 
Bohumil Kubec Makléř měsíce Makléř měsíce
Bohumil Kubec
realitní makléř, jednatel

 
tel.: (+420) 605 555 763
e-mail: kubec@dailyreality.cz

Na realitním trhu úspěšně působím od roku 2010. Svojí práci se snažím dělat zodpovědně a veškeré zakázky získávám především z referencí spokojených klientů. Celý úspěch spočívá v upřímném a čestném jednání s lidmi, snažím se spolupracovat se všemi ochotnými makléři, kteří mají zájem jít naproti k rychlému a bezpečnému obchodu. Mým dalším cílem je vést úspěšnou kancelář se spokojenými makléři, kteří by společně se mnou dosahovali výborných výsledků.

rozbalit   v nabídce 34 nemovitostí  
 

Jana Plačeková
Jana Plačeková
realitní makléř

 
tel.: (+420) 725 915 098
e-mail: placekova@dailyreality.cz

K práci realitní makléřky mne dovedla má touha po komunikaci s klienty. Tuto práci vnímám jako službu lidem, kteří vyžadují především důvěru, spolehlivost, zároveň však i rychlé a věcné jednání. Ráda poznává nové lidi, zjišťuji jejich potřeby, přání a sny. Mým cílem je klientům poskytovat kvalitní služby v oblasti realit přizpůsobené právě jejich individuálním potřebám.

rozbalit   v nabídce 11 nemovitostí  
 

Jiřina Slabová
Jiřina Slabová
realitní makléř

 
tel.: (+420) 776 720 052
e-mail: slabova@dailyreality.cz

Vždy jsem si přála pracovat jako realitní makléřka, proto jsem si vybrala realitní kancelář, pro kterou je, stejně jako pro mne, klient a jeho spokojenost na prvním místě.
Celý život se zabývám obchodem a řídím se heslem, že když to nejde tak, půjde to jinak. Určitě nalezneme řešení k Vaší spokojenosti, proto se s důvěrou na mne obraťte.

rozbalit   v nabídce 2 nemovitostí  
 

Ladislav Ryšavý
Ladislav Ryšavý
realitní makléř

 
tel.: (+420) 725 339 667
e-mail: rysavy@dailyreality.cz

Doporučení služeb od spokojených klientů dalším lidem, je pro mě ta nejlepší odměna, kterou mohu dostat. Snažím se co nejlépe pracovat s nabídkou či poptávkou pronájmů a prodeje všech typů nemovitostí.

rozbalit   v nabídce 1 nemovitostí  
 

Michaela Klapková
Michaela Klapková
makléř

 
tel.: (+420) 721697072
e-mail: klapkova@dailyreality.cz
rozbalit   v nabídce 1 nemovitostí  
 


 

Chci prodat

Chci koupit